Prepaid Orders are delivered within 04 business days. Easy Exchange, 24/7 Whatsapp Support

0.00
0
Найкращі Фільми За Останні 5 Років Топ 10 Цікавих Фільмів

Едвард Сноуден зі шкільних років хотів служити країні, однак через травму не зміг стати військовим. Тому він вирішив працювати по інший бік барикади та розробляти антитерористичну програму. Та всі уявлення про систему руйнуються, коли Сноуден дізнається, що за всіма людьми стежать завдяки техніці.

казино роберт де ніро дивитись онлайн

І акторський склад, і історія, і музика… Все, що треба. У фантастичному королівстві Ехб йде запекла війна з лиходієм Галлионом – ватажком армії монстрів. На тлі цієї битви звичайний фермер Деймон відправляється на пошуки своєї викраденої дружини, попутно бажаючи помститися за свого вбитого сина.

Фільми Universal Photos

Гангстер планує засісти на дно у своєму маєтку у Флориді, але зробити це виявляється не так просто — перед тим, як потрапити до в’язниці, Капоне вкрав і сховав велику суму грошей. Режисер стрічки — Джош Транк, один з найвідоміших фільмів якого — супергеройський блокбастер “Фантастична четвірка”. Талановита і досить наполеглива лобістка Елізабет Слоун з легкістю втілює чужі ідеї в життя. Вона робить все для того, щоб певний закон був прийнятий Конгресом США. На замовлення впливових політиків Елізабет береться за нову справу, яка може не тільки перевернути її кар’єру, але й знищити. Вона береться боротись за поправку щодо обмеження зброї.

Роберт Де Ниро Запустил В Зрителя Микрофоном

Зоряне тріо Роберт Де Ніро, Шерон Стоун і Джо Пєши майстерно втілили на екрані реальних прототипів. За основу сюжету була взята однойменна книга. Роль головної героїні вважається кращою роботою Шерон Стоун. Фільми з Джейсоном Стетхемом дивляться на одному диханні завдяки чудово продуманому, захоплюючого сюжету і неперевершеному таланту актора.

Новини Про Фільм

Під час Другої світової війни у разі загибелі майже всіх дітей з сім’ї останнього сина повертали з фронту додому. Друкарка дізнається про те, що сімейна пара Райан отримає в один день три сповіщення про смерть синів. На вищому рівні приймається рішення повернути https://newsyou.info/2022/11/nacionalnij-bank-vidkriv-specraxunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armi%d1%97 останнього сина додому. Загін бійців під командуванням капітана Міллера вирушає в небезпечну подорож на пошуки рядового Райана. Мартін Скорсезе довгий час мав намір зняти «Ірландця» і запросити на головні ролі Роберта Де Ніро, Джо Пеші і Аль Пачіно.

X